Má hosting flyer.cz problémy? Nefunkční domény.

Je to již zhruba týden, co přestaly fungovat veškeré weby, které měly hosting u flyer.cz. Vedení společnosti prý nereaguje a prosakují informace, že na společnost provozující hosting flyer.cz  je vyhlášena likvidace. I kvůli nefunčknímu DNS na flyer.cz uživatel nedostane ani chybovou hlášku a web se tváří, jako by vůbec neexistoval.

Nefunkční webové stránky na hostingu flyer.cz

Dnes jsem se pokoušel dostat na www.flyer.cz. Stránky se vůbec nezobrazily. Poté jsem vyzkoušel navštívit několik stránek nasazených na tomto hostingu a zjistil jsem stejnou chybu.

 

Existuje kontakt na flyer.cz?

Pokud někdo hledá kontakt či způsob jak se spojit s vedením flyer.cz, aby získal bližší informace, co se stane s jeho projekty (filesystem, databáze, vrácení peněz), může se o to pokusit přes službu Google archive.

Jedná se o jednoduchého pomocníka od Google, ten při procházení webu indexuje obsah stránek a drží si je nějakou dobu v cashe. Vzhled takové stránky není nijak impozantní, protože se jedná pouze o textovou verzi (bez stylů a obrázků), ale myslím, že v zvlášť v tomto případě svůj účel plní. Zobrazit stránku s kontakty flyer.cz.

Pokud by již na tomto linku nebylo nic k nalezení, dejte mi vědět, mám ji staženou a budu vám ji moci poslat.

Snažil jsem se najít oficiální informace na internetu, ale kromě jedné né příliš povzbudivé zmínky na fóru serveru lupa.cz jsem bohužel nic nenalezl.

podrobnější info na: lupa.cz

Jak řešit nastalou situaci?

Pokud nevěříte, že dojde ke spuštění vašich stránek v dohledné době, mohu vám rychle zajistit funkční webovou stránku s informacemi o dočasném výpadku, která alespoň návštěvníky vašeho webu informuje o potížích s hostingem. Stránku se základními informacemi o vašem projektu (firmy) jsem schopen zprovoznit do  24 - 48h od zadání požadavku. V případě, že dojde k obnovení hostingu flyer.cz budete moci znovu rychle přejít na váš funkční projekt.

Zažádát o pomoc s tvorbou dočasné stránky

 

O autorovi

Avatar
Jan Vinopal / web designer

V oblasti webdesignu se pohybuje již řadu let a vytvořil desítky webových stránek spokojeným klientům. Při tvorbě využívá zkušenosti z dosavadní praxe.
SEO,PPC Ataxo s.r.o.
Tvorba webů, eshopů Jimsoft s.r.o.